|
Niedorzeczne jest to, że ktoś kto mówi o miłości do Wisły nie może "przemęczyć się" 45 minut i założyć koszulki "ukochanego klubu".
Nie będę oceniał, wolę poczekać, aż lepiej poznam tę sprawę.
Nie mniej jednak nic pozytywnego mi się na usta nie ciśnie.
Chcesz mieć prawo do komentowania? Rusz dupsko na wyjazd!
|