Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3721
Stary 08.07.2010, 22:52
qqq123 napisał(a):Wyświetl post
Kolego ... po 1-wsze nie obrażaj mnie, bo nie masz takich predyspozycji ani argumentów do tego. Może jakiś szacunek dla innego usera by sie tobie przydał, he? Po 2-gie -> formuluje wlasne zdanie na temat gry Ruchu i mam do niego PELNE prawo, wieć prosze tutaj nie bluzgać. Zgadza sie, Ruch wygrał 2 spotkania z nimi -> Brawo, to mnie cieszy. Tylko wygrana to nie wszystko z takim zespolem. Druzyna Ruchu przez 90 minut grala tak, jakby mial przed sobą Barcelone ...

Pokaż w którym momencie kogokolwiek obraziłem bezposrednio. Stwierdziłęm tylko fakt ogólej ułomności całego Narodu (tak mnie i Ciebie też). Do reszty się nie ustosunkuję moje znanie już znasz.
Odpowiedz cytując