qqq123 napisał(a):

|
Druzyna Ruchu przez 90 minut grala tak, jakby mial przed sobą Barcelone ...
|
Nie kolego. Grała tak, bo inaczej grać nie musiała. Grała tak, bo miała wywiezione 2-1 z trudnego terenu. Grała tak, żeby nie wdupić na tym etapie z drużyną dwa razy bardziej wybieganą, przygotowaną świetnie do meczu wytrzymałościowo. Grali tak, bo wiadomo było, że przy takim braku przygotowania kondycyjnego Chorzowianie stosując otwartą grę w ataku przez cały mecz mogliby w końcówce siąść totalnie. Grali tak, żeby mieć pewność awansu do kolejnej rundy, mimo przeciwności - czy tak ciężko to pojąć
