Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3101
Stary 08.07.2010, 22:33
Mowilem, ze beda niezle jaja w obronie...rozbito cala linie i to jest fakt, wiec nie wiem czemu sie dziwic? Niektorzy probowali zaklamywac rzeczywistosc, ale teraz defensywa nie bedzie nasza silna strona. Liga bedzie ciekawsza cytujac klasyka .
Odpowiedz cytując