Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3711
Stary 08.07.2010, 22:23
No, Ruch wykonał to, czego niektóre polskie zespoły nie potrafiły wykonywać w ostatnich latach. Nie dość, że awansował to.. wygrał OBYDWA mecze. Co prawda minimalnie, co prawda ci, co meczu nie widzieli śmią mówić, że powinni byli dostać trójkę do przerwy w Kazachstanie, ale mnie to nie obchodzi. Najważniejsze, aby polskie kluby wygrywały. Teraz mają Maltańczyków, więc powinni dołożyć kolejne dwie wygrane.
Odpowiedz cytując