anthony09 napisał(a):

|
Uważacie, że Łobo jest taki słaby ale popatrzcie na Ruch Chorzów ... oni to mają dopiero słabych skrzydłowych ... jedynie Janoszka niekiedy coś tam pogra, w ogóle jak widzę że Ruch chce ponad 1,5 mln euro za Panów S-S to aż ze śmiechu nie mogę wytrzymać! Nie powiem, że za 1mln euro można ich wziąć ale nie za więcej, jeden Grosicki, który jest wart 500 tys. euro zrobiłby więcej lepszego dla klubu niż ci dwaj.
|
no qrva mac a czy my mamy rownac sie do lepszych czy do slabszych tak jak Ty to robisz
