Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28671
Stary 08.07.2010, 19:42
To co zrobił Sadlok (nasz cel transferowy) przed chwilą w meczu LE wola o pomste do nieba. Zaczal bawic sie w polu karnym (swoim), bez problemu mu kazach zabral pilke i strzelil obok slupka. Moze to i dobrze, ze ich nei kupilismy
Odpowiedz cytując