Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6978
Stary 08.07.2010, 19:17
polska.mysl.szkoleniowa napisał(a):Wyświetl post
Heh, dwa miesiące temu Jacek Bąk zakończył karierę, bo nie miał żadnej solidnej propozycji - ciekawe, czy już wtedy była propozycja dla Głowackiego, wtedy można byłoby Bąka chociaż na rok wziąć, łatałby dziury i przy okazji może by czegoś nauczył Kowalskiego. Na Ekstraklasę spokojnie by starczyło.
Po co piszesz takie farmazony
Zakończył kariere bo sam chciał
dostał propozycje przedłużenia umowy z Austrii Wiedeń
Odpowiedz cytując