|
Heh, dwa miesiące temu Jacek Bąk zakończył karierę, bo nie miał żadnej solidnej propozycji - ciekawe, czy już wtedy była propozycja dla Głowackiego, wtedy można byłoby Bąka chociaż na rok wziąć, łatałby dziury i przy okazji może by czegoś nauczył Kowalskiego. Na Ekstraklasę spokojnie by starczyło.
|