Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
zig
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
11951
08.07.2010, 19:07
Jak ten pająk dalej będzie tak dopieprzał na 5 kamerze to nam stadion do soboty skończy.
Majchrowski ucz się jak budować!
http://kamera2012.eu/krakow5/
Ostatnio edytowane przez zig : 08.07.2010 o godz. 19:16.
zig
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zig
Znajdź inne posty napisane przez zig