Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ
Offline
#
17058
08.07.2010, 18:22
nie wiem gdzie zapytać, to zapytam tu. Organizował ktoś wieczór kawalerski lub był na takim i chciałby się podzielić co gdzie i jak? pilne
na wyjazdach byłeś ilu?
matt1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt1906
Znajdź inne posty napisane przez matt1906