Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2988
Stary 08.07.2010, 18:21
Może by już tak zmienic Pietie, o którym jak na razie nie przeczytałem nic dobrego. Może Mały zagrałby lepiej?

EDIT: 1-3 Boguski!
Powód: gol!
Ostatnio edytowane przez arrosmay : 08.07.2010 o godz. 18:22.
Odpowiedz cytując