Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2921
Stary 08.07.2010, 17:46
Zespół, który co dopiero rozpoczął przygotowania do sezonu pyka nasze "gwiazdki" jakbyśmy byli drużyną amatorską - tym składem nie łapiemy się na puchary w przyszłym sezonie - obrona dramat......

Sobol, Cleber i Zurawski przyszłość nowej Wisły? Nie łapie tego co robią nasi działacze....
Odpowiedz cytując