|
Zespół, który co dopiero rozpoczął przygotowania do sezonu pyka nasze "gwiazdki" jakbyśmy byli drużyną amatorską - tym składem nie łapiemy się na puchary w przyszłym sezonie - obrona dramat......
Sobol, Cleber i Zurawski przyszłość nowej Wisły? Nie łapie tego co robią nasi działacze....
|