sportnh napisał(a):

Ludzie, spokojnie. Pewnie wyjdzie inny sklad na 2ga polowke a tu juz narzekaia 'BUNOZA NIE GRA BO "
|
Bo może jest drugim stoperem lewonożnym po Cleberze , przynajmniej to mi sie nasuwa tylko , że dwóch lewonożnych stoperów Henio nie widzi w składzie...