Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2918
Stary 08.07.2010, 17:41
ale przynajmniej w razie odpadniecia z Litwinami nie bedzie dziury w budzecie, sprzedali dwoch zawodnikow zarobili okolo 4-5 mln euro i do tego paru zeszło z kontraktów

Odpowiedz cytując