|
Ale nawet jakbysmy kogos zakontraktowali w ostatnich godzinach przed tym meczem to nic nie daje..
Przeciez nowy zawodnik nie wyjdzie i nie zacznie grac zajeb... jak bedzie brakowalo wszystkiego poczawszy od zgrania a konczac na jakimkolwiek zrozumieniu zalozen taktycznych...
|