Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2904
Stary 08.07.2010, 17:36
Spotkania nie ogladamy, z relacji mozemy jedynie wyczytac ze Wislacy poruszaja sie wolno i ociezale. Nie chce nikogo usprawiedliwiac, ale wydaje mi sie ze pilkarze sa w finalnym momencie ciezkiego zgrupowania, od dzis ma byc lzej, a forma ma byc za tydzien.
Odpowiedz cytując