|
Spotkania nie ogladamy, z relacji mozemy jedynie wyczytac ze Wislacy poruszaja sie wolno i ociezale. Nie chce nikogo usprawiedliwiac, ale wydaje mi sie ze pilkarze sa w finalnym momencie ciezkiego zgrupowania, od dzis ma byc lzej, a forma ma byc za tydzien.
|