pare pytan

:
1.jesli ktos ma prawko na motor A i na zwykle auto B to punkty karne sie sumuja czy np mozna miec 20 pkt na B i 20pkt na A ?

2.czy ktos z okolic lub samej Wieliczki powie mi czy u Was jest tylko trzech notariuszy? -(google tak mowi)?
3.czy ktos poleci szkole jazdy aby zdac prawko kategorii A ?
4.czy ktos poleci bank w ktorym daja kredyt bez otwierania parasolu w pupie ok 5 tys? ( z zaswiadczenie lub tez bez o ile sa takie banki poza providentem)?
dzieki z gory za odpowiedzi
