|
Nie stawiałbym sprawy na zasadzie albo-albo.
Można i szkolić młodzież i ściągać młodych z zagranicy, a jak się zdarzy okazja, to i starszego. Nie wolno się koncentrować tylko na jednej strategii, ale działać wielotorowo.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|