Cytat:
|
Może podsyłali mu na zgrupowaniu jakieś babki, mieli nadzieję że się zaświergoli, straci głowę i podpisze umowę bez czytania hm...
|
Babki... dziwna waluta ^^
A co do Milinkovicia- mam nadzieję, że będzie grał we Wiśle. Jeżeli w klubie myśli się o profesjonaliźmie, powinniśmy mieć dla niego alternatywę, która byłaby porównywalna z jego umiejętnościami lub nawet lepsza. Gorszy nie wchodzi w rachubę.