zbymak napisał(a):

|
Jak sie bawic to na całego.Teraz jeszcze agent Milinkovica chce 40% dla siebie od kwoty transferu.Jak to jeszcze dłuzej potrwa to za chwile jeszcze jego mama cos bedzie chciała zarobic na tym transferze
|
wynajac snajpera, zastrzelic menadzera i zwyciestwooooo!
i tak robic z kazdym komu w głowie sie pier**li