Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28625
Stary 08.07.2010, 14:53
zbymak napisał(a):Wyświetl post
Jak sie bawic to na całego.Teraz jeszcze agent Milinkovica chce 40% dla siebie od kwoty transferu.Jak to jeszcze dłuzej potrwa to za chwile jeszcze jego mama cos bedzie chciała zarobic na tym transferze
wynajac snajpera, zastrzelic menadzera i zwyciestwooooo!
i tak robic z kazdym komu w głowie sie pier**li
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując