Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11939
Stary 08.07.2010, 14:33
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Siema! Mógłby ktoś wrzucić linka do kamerki, z której obraz biegnie wzdłuż trybuny głównej? Dzięki.
http://telewizor.eu/interaktywna.html
E: Dzięki klusek106, ale problem w tym, że mi ta kamerka coś nie śmiga.
to ta?

kamera2012.eu/krakow5/

Po otwarciu w Internet Explorer działa, na FF nie za bardzo.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 06.03.2015 o godz. 13:53.
Odpowiedz cytując