Krzysiek napisał(a):

Siema! Mógłby ktoś wrzucić linka do kamerki, z której obraz biegnie wzdłuż trybuny głównej? Dzięki.
http://telewizor.eu/interaktywna.html
E: Dzięki klusek106, ale problem w tym, że mi ta kamerka coś nie śmiga.
|
to ta?
kamera2012.eu/krakow5/
Po otwarciu w Internet Explorer działa, na FF nie za bardzo.