Krzysiek napisał(a):

Siema! Mógłby ktoś wrzucić linka do kamerki, z której obraz biegnie wzdłuż trybuny głównej? Dzięki.
E: Dzięki klusek106, ale problem w tym, że mi ta kamerka coś nie śmiga.
|
A na jakiej przeglądarce chcesz oglądać ? W operze mam z tym problem ale już IE takiego problemu nie ma. Sprawdź sobie na różnych przeglądarkach.