Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11938
Stary 08.07.2010, 14:28
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Siema! Mógłby ktoś wrzucić linka do kamerki, z której obraz biegnie wzdłuż trybuny głównej? Dzięki.

E: Dzięki klusek106, ale problem w tym, że mi ta kamerka coś nie śmiga.
A na jakiej przeglądarce chcesz oglądać ? W operze mam z tym problem ale już IE takiego problemu nie ma. Sprawdź sobie na różnych przeglądarkach.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 08.07.2010 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując