|
Ale o szkoleniu młodzieży mówi się od 20 lat i nic z tego nie wychodzi!Oprócz boisk i szkółek potrzeba trenerów.A skąd ich mamy wziąść?
Więc kupuje się takiego Nowaka, płacąc mu ogromną kasę za to, że potrafi kopnąc prosto piłkę.
Wy naprawdę nie widzicie tego, że jeszcze parę lat temu piłkarze byli lepsi?Na nasze szczęście większość tych piłkarzy my posiadialiśmy.
Rozmawiamy tutaj o perspektywach wzmocnień Wisły na puchary i ligę.Kogo byście z polskich zawodników z czystym sumieniem sprowadzili i mieli pewność, że będzie dużym wzmocnieniem, przy okazji płacąc mu ponad 300 kafli rocznie.
Można klnąć i zaklinać rzeczywiśtość , pisać populistyczne i pseufofachowe wywody, jednak pewnych rzeczy się nie przeskoczy.Skoro nie ma towaru, to po co kupować lub przepłacać?
P.S
Zobaczymy co ten Wojciechowski zrobi w Polonii.Przecież to chłop bardziej nieprzewidywalny od Cupiała.Jestem pewien, że gdy Polonii nie będzie szło, zaczną się zwolnienia, burze, skandale z niepłaceniem kontraktów itp.
|