Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11933
Stary 08.07.2010, 13:34
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
To oprócz fosy będzie jeszcze płot? Co to jest?


Foto. SKWK

wisla.krakow.pl napisał(a):
Przy okazji uspokajamy wszystkich kibiców: budowane w tym momencie ogrodzenie od strony trybuny zachodniej jest tylko czasowe. Będzie ono miało za zadanie oddzielić teren budowy, który już niedługo stanowić będzie wyłącznie trybuna zachodnia, od reszty stadionu. Po zakończeniu prac zostanie ono oczywiście zdemontowane.
Dziesięć znaków
Ostatnio edytowane przez ewcia : 08.07.2010 o godz. 13:36.
Odpowiedz cytując