PANDEM0NIUM napisał(a):

|
I Sobol... pozatym na Krzyśka nie liczyłbym mówiąc o nim w kontekscie wzmocnienia I jedenastki, Jirsaka zresztą też. Zostaje Gargamel, Sobol i Holender (jesli podpiszą)
|
Tak, jeszcze Sobol, ale nie wymieniłem go, bo on ma do spełnienia głównie zadania defensywne w przeciwieństwie do Jirsaka czy Garguły.
Przy okazji, Sobolewski został nowym kapitanem. Moim zdaniem bardzo dobry wybór.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wym_kapitanem/