Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28611
Stary 08.07.2010, 13:32
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
I Sobol... pozatym na Krzyśka nie liczyłbym mówiąc o nim w kontekscie wzmocnienia I jedenastki, Jirsaka zresztą też. Zostaje Gargamel, Sobol i Holender (jesli podpiszą)
Tak, jeszcze Sobol, ale nie wymieniłem go, bo on ma do spełnienia głównie zadania defensywne w przeciwieństwie do Jirsaka czy Garguły.

Przy okazji, Sobolewski został nowym kapitanem. Moim zdaniem bardzo dobry wybór.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wym_kapitanem/
Odpowiedz cytując