Temat
:
Studia/Po maturze => życie i sprawy studenckie
Wyświetl pojedynczy post
PelsonTSW
Member
Od: 08.2008
Offline
#
230
08.07.2010, 13:24
a jak wygląda sprawa jeśli mam odpis i oryginał świadectwa złożone na dwóch uczleniach a chcę w razie alternatywy jeśli by mi się nie udało utrzymać złożyć na 3?Czy jest to możliwe fizycznie?
PelsonTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PelsonTSW
Znajdź inne posty napisane przez PelsonTSW