Wyświetl pojedynczy post
PelsonTSW
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 08.07.2010, 13:24
a jak wygląda sprawa jeśli mam odpis i oryginał świadectwa złożone na dwóch uczleniach a chcę w razie alternatywy jeśli by mi się nie udało utrzymać złożyć na 3?Czy jest to możliwe fizycznie?
Odpowiedz cytując