Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28609
Stary 08.07.2010, 13:23
MCX napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23442

Pozostaje więc chyba tylko kwestia uzgodnienia kontraktu z Holendrem.
Na środku pomocy byłaby przyzwoita konkurencja, jeszcze Jirsak, Garguła, Mączyński.
I Sobol... pozatym na Krzyśka nie liczyłbym mówiąc o nim w kontekscie wzmocnienia I jedenastki, Jirsaka zresztą też. Zostaje Gargamel, Sobol i Holender (jesli podpiszą)
Odpowiedz cytując