Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
28609
08.07.2010, 13:23
MCX
napisał(a):
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23442
Pozostaje więc chyba tylko kwestia uzgodnienia kontraktu z Holendrem.
Na środku pomocy byłaby przyzwoita konkurencja, jeszcze Jirsak, Garguła, Mączyński.
I Sobol... pozatym na Krzyśka nie liczyłbym mówiąc o nim w kontekscie wzmocnienia I jedenastki, Jirsaka zresztą też. Zostaje Gargamel, Sobol i Holender (jesli podpiszą)
PANDEM0NIUM
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PANDEM0NIUM
Znajdź inne posty napisane przez PANDEM0NIUM