Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa
Offline
#
28608
08.07.2010, 13:21
MCX
napisał(a):
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23442
Pozostaje więc chyba tylko kwestia uzgodnienia kontraktu z Holendrem.
Na środku pomocy byłaby przyzwoita konkurencja, jeszcze Jirsak, Garguła, Mączyński.
TYLKO uzgodnic kontrakt, jak z Milinkoviciem i Makinwa
zobaczymy co bedzie z leniwego murzynka ale myslem nad tym bede dopiero po podpisaniu kontraktu
http://www.youtube.com/watch?v=9cyJG7wR5IY
- w Sosnowcu nawet Tiger nie stawia na nogi i drzewa spadają na głowy...
http://xyz1906.mybrute.com/
Przemoo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemoo
Znajdź inne posty napisane przez Przemoo