Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28607
Stary 08.07.2010, 13:20
MCX napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23442

Pozostaje więc chyba tylko kwestia uzgodnienia kontraktu z Holendrem.
Na środku pomocy byłaby przyzwoita konkurencja, jeszcze Jirsak, Garguła, Mączyński.
Ja powiedziałbym: aż kwestia uzgodnienie kontraktu z Holendrem.

Chłopak wydaje się być przyzwyczajony do zachodnich pensji. Wątpię żeby zgodził się na jakieś "marne" max 200 tys euro.
Żeby czasem sprawa się nie zakończyła jak niegdyś z testowanym Felixem Dja Ettienem..
Zobaczymy też dziś co nasi trenerzy postanowią zrobić z Etamane.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując