MCX napisał(a):

Ja powiedziałbym: aż kwestia uzgodnienie kontraktu z Holendrem.
Chłopak wydaje się być przyzwyczajony do zachodnich pensji. Wątpię żeby zgodził się na jakieś "marne" max 200 tys euro.
Żeby czasem sprawa się nie zakończyła jak niegdyś z testowanym Felixem Dja Ettienem..
Zobaczymy też dziś co nasi trenerzy postanowią zrobić z Etamane.