5 zespołow? Hahahah

Dawno sie tak nie uśmiałem
Jesteś Hardcorem!!!
Z 5 z tej listy to my mozemy liczyc na jakis fart, ze uda nam sie awansować, reszta to na to chwile inna planeta, co ja mowie... inna galaktyka.
rozarian napisał(a):

|
Środek obrony?Żaden problem.Mamy przecież jakby co naszą wunderwaffe z meczu z Barceloną w Krakowie,czyli Cleber+Diaz.Tylko że Kasper ma ciężkie doświadczenie z Juniorem jako stoperem,ale...
|
Szkoda tylko, ze Cleberowi doskoczyly 2 latka od tamtego meczu, a w jego wieku to naprawde robi różnice, organizmu i uciekajacych lat czasami nie udaje sie nadrobic nawet tak ambitnym i profesjonalnie podchodzacym do swojego fachu zawodnikom jak Clebi.