Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28603
Stary 08.07.2010, 12:40
5 zespołow? Hahahah Dawno sie tak nie uśmiałem

Jesteś Hardcorem!!!

Z 5 z tej listy to my mozemy liczyc na jakis fart, ze uda nam sie awansować, reszta to na to chwile inna planeta, co ja mowie... inna galaktyka.

rozarian napisał(a):Wyświetl post
Środek obrony?Żaden problem.Mamy przecież jakby co naszą wunderwaffe z meczu z Barceloną w Krakowie,czyli Cleber+Diaz.Tylko że Kasper ma ciężkie doświadczenie z Juniorem jako stoperem,ale...
Szkoda tylko, ze Cleberowi doskoczyly 2 latka od tamtego meczu, a w jego wieku to naprawde robi różnice, organizmu i uciekajacych lat czasami nie udaje sie nadrobic nawet tak ambitnym i profesjonalnie podchodzacym do swojego fachu zawodnikom jak Clebi.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 08.07.2010 o godz. 12:48.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując