Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.07.2010, 12:34
Obszerna relacja jest na www.globo.com

Klub chce zawiesić zawodnika i jego kontrakt do czasu wyjaśnienia sprawy. Nie ma innego wyjścia.

Generalnie szczegóły są takie, że słabo się robi. Celowo nie podaję ich na forum, bo to lektura dla ludzi o mocnych nerwach.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując