Obszerna relacja jest na
www.globo.com
Klub chce zawiesić zawodnika i jego kontrakt do czasu wyjaśnienia sprawy. Nie ma innego wyjścia.
Generalnie szczegóły są takie, że słabo się robi. Celowo nie podaję ich na forum, bo to lektura dla ludzi o mocnych nerwach.