Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zordon
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 08.07.2010, 11:35
nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale skoro Adidas jest naszym sponsorem(partnerem) technicznym to znaczy, że poza ekstraklasą będziemy grać i trenować Jabulani ? Serio pytam, czy może Adaś zespołom klubowym na ten sezon przygotował jeszcze ciekawszy wynalazek ?
zapraszam fanów trance ---> www.globaltrance.pl
Odpowiedz cytując