nie wiem, czy ktoś już o to pytał, ale skoro Adidas jest naszym sponsorem(partnerem) technicznym to znaczy, że poza ekstraklasą będziemy grać i trenować Jabulani

? Serio pytam, czy może Adaś zespołom klubowym na ten sezon przygotował jeszcze ciekawszy wynalazek ?