Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28588
Stary 08.07.2010, 11:34
Marcelo sprzedany do PSV Eindhoven.

http://www.psv.nl/Nieuws/Nieuwspagin...-drie-jaar.htm

Podpisał kontrakt na 3 lata z opcją przedłużenia o kolejne dwa.

----------

http://transfery.info/news-full-12598.html
Przetłumaczyłem jakieś tam cytaty. Chłopaka aż rozpiera uśmiech na twarzy. Marcelo, wszystkiego co najlepsze!
Ostatnio edytowane przez przemek1902 : 08.07.2010 o godz. 11:52.
Odpowiedz cytując