Marcelo sprzedany do PSV Eindhoven.
http://www.psv.nl/Nieuws/Nieuwspagin...-drie-jaar.htm
Podpisał kontrakt na 3 lata z opcją przedłużenia o kolejne dwa.
----------
http://transfery.info/news-full-12598.html
Przetłumaczyłem jakieś tam cytaty. Chłopaka aż rozpiera uśmiech na twarzy. Marcelo, wszystkiego co najlepsze!