Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2501
Stary 08.07.2010, 11:30
Z tego co jest napisane Tutaj to mecz jest na Polsacie otwartym.

oczywiście Liga Europejska a nie sparing

choć na innym portalu w tym czasie leci film
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 08.07.2010 o godz. 11:33.
Odpowiedz cytując