|
Pierwszy mecz jaki zagramy na R22 to na 99% będzie pierwszy ligowy więc trawa będzie miała dość czasu, żeby zgłosić nasz stadion do 3R LE trzeba mieć przynajmniej cześć papierów 21 lipca co jest mało realne za dużo roboty im zostało. Więc pewno i 3 rundę zagramy na Hutniku choć jest mała szansa że się uda oddać częściowo R22.
A co do samej murawy to teraz wykładają chyba przed ostatnią warstwę muszą równo ziemie rozwieźć i potem ją "przetlenic" i na to murawa z dużych rolek jak dużych to się przekonamy
|