Cytat:
Hm... mój optymizm przeradza sie w niepewnosc. Chociaz i tak Wisla w takim skladzie powinna dac rade i w lidze i dojsc do fazy grupowej LE
|
IV Runda Eliminacji LE
Zespoły rozstawione: Liverpool FC (Anglia), FC Porto (Portugalia), CSKA Moskwa (Rosja), PSV Eindhoven (Holandia), Juventus FC (Włochy), Sporting Lizbona (Portugalia), Olympiakos Pireus (Grecja), VfB Stuttgart (Niemcy), AZ Alkmaar (Holandia), Steaua Bukareszt (Rumunia), Lille OSC (Francja), Galatasaray Stambuł (Turcja), Bayer Leverkusen (Niemcy), Paris Saint-Germain (Francja), Celtic Glasgow (Szkocja), Club Brugge (Belgia), US Palermo (Włochy), Getafe CF (Hiszpania), Besiktas Stambuł (Turcja), Manchester City (Anglia), Dinamo Bukareszt (Rumunia), AEK Ateny (Grecja), Aston Villa Birmingham (Anglia), Lokomotiw Moskwa (Rosja), Metalist Charków (Ukraina), Lewski Sofia (Bułgaria), Maccabi Hajfa (Izrael), Unirea Urziceni (Rumunia), Austria Wiedeń (Austria), Feyenoord Rotterdam (Holandia), Real Mallorca (Hiszpania), CSKA Sofia (Bułgaria), Odense BK (Dania), Dnipro Dniepropietrowsk (Ukraina), SSC Napoli (Włochy), Borussia Dortmund (Niemcy), BATE Borysów (Białoruś).
No na pewno - Faza Grupowa już czeka na nas z otwartymi ramionami. Do LE teraz jest trudniej się dostać, niż do LM. Bez wzmocnień nie ma co myśleć nawet. Z tych rywali to jedynie moglibysmy powalczyć z Maccabi Hajfa, Lewski Sofia, Austria Wieden, Odense, Bate Borysow no i moze Dnipropietrowsk - reszta absolutnie poza zasięgiem