Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 08.07.2010, 11:18
Żmijka jakbyś mogła to wyślij to zdjęcie Twojemu znajomemu co widział te koszulki i niech chociaż powie czy to ten moedl (Bo sama wspomniałaś, że mówił, że paski odchodzą od logo, a informacje wcześniej mówiły, że to będzie koszulka z sezonu 09/10) ?
Odpowiedz cytując