Żmijka jakbyś mogła to wyślij to zdjęcie Twojemu znajomemu co widział te koszulki i niech chociaż powie czy to ten moedl (Bo sama wspomniałaś, że mówił, że paski odchodzą od logo, a informacje wcześniej mówiły, że to będzie koszulka z sezonu 09/10) ?
