Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28543
Stary 08.07.2010, 08:41
No i jak zwykle kasa zniknęła....nie ma transferów...nawet Polonia nas potrafi przebić, nawet właściciel Poloni wie że trzeba wydawać aby mieć zawodników...Djurovski był podbno ugadany ale jak zwykle coś się wydarzyło i nie ma transferu, to samo z Milinkoviciem. Skonczyli by z tymi kontraktami motywacyjnymi bo się ośmieszamy, no ale skoro taki wspaniały Łobodziński tyle zarabia, to żeby miał na imprezy i picie to trzeba przyoszczędzić....cofamy się i już od 3-4 lat Pan Cupiał chce tylko odzyskać kasę. Szczęście się w Wiśle skończy i nie bedzie mistrzostwa..inne klubu nas doganiają a sumy transferowe za zwodników rosną i co Legia, Polonia wydają po 1 miln za zawodników, kiedyś i tak bedzie trzeba wydac milion za dobrego zawodnika ale nie w Wiśle...nawet jesteśmy niepowarzni przy negocjacjach transferowych zawsze za drogo, to tamto. Dla zawodników liczy się kasa i jak dla Wiłsy jest to trudne do pojęcia to po co woogle się w to bawią? Tym bardziej nie potrafie tego zrozumieć że mamy kase ze sprzedaży graczy ok 5 mln euro...
Ostatnio edytowane przez Mar85 : 08.07.2010 o godz. 08:53.
Odpowiedz cytując