Pablo84 napisał(a):

Tak w ogóle to zastanawiam się jak jak się do naszych transferów odnosi sytuacja w zachodnich okienkach.Jak rozumiem, rozmawiamy z osobami, których ciężko skusić grą w polskiej lidze.Może, gdy zachodnieokienka będą mieli mniej opcjii na zach Europy,będzie nam łatwiej?
Już tak parę razy załatwialiśmy transfery na ostatnią chwilę.
|
I nie przypominam sobie żeby te transfery na ostatnią chwilę były dobre.