Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6954
Stary 08.07.2010, 08:06
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Tak w ogóle to zastanawiam się jak jak się do naszych transferów odnosi sytuacja w zachodnich okienkach.Jak rozumiem, rozmawiamy z osobami, których ciężko skusić grą w polskiej lidze.Może, gdy zachodnieokienka będą mieli mniej opcjii na zach Europy,będzie nam łatwiej?
Już tak parę razy załatwialiśmy transfery na ostatnią chwilę.

I nie przypominam sobie żeby te transfery na ostatnią chwilę były dobre.
Odpowiedz cytując