|
Jeśli ktoś bacznie przyglada się kładzeniu ostaniej warstwy pod murawe to łatwo zauważy że niewiele sie zmieniło w porównaniu ze stanem z dnia wczorajszego w godzinach popołudniowych , pewnie też dziś nic sie nie zazieleni na R22 mimo iz całą noc doświetlali się pracownicy i ich dzieło . Pytanie do dobrze zorientowanych ile osób liczy załoga pracująca przy budowie stadionu na chwilę obecną ?
Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
|