Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11915
Stary 08.07.2010, 05:52
Jeśli ktoś bacznie przyglada się kładzeniu ostaniej warstwy pod murawe to łatwo zauważy że niewiele sie zmieniło w porównaniu ze stanem z dnia wczorajszego w godzinach popołudniowych , pewnie też dziś nic sie nie zazieleni na R22 mimo iz całą noc doświetlali się pracownicy i ich dzieło . Pytanie do dobrze zorientowanych ile osób liczy załoga pracująca przy budowie stadionu na chwilę obecną ?

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując