Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
andrzej
Member
Od: 05.2010
Offline
#
11914
08.07.2010, 01:55
Myślę, że ten nieszczęsny asfalt to cos takiego jak na stadionie Chesterfield
Uploaded with
ImageShack.us
andrzej
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andrzej
Znajdź inne posty napisane przez andrzej