Z kasą na halę zrobili, jak uprzedzali, to i ze stadionowymi pięniedzmi zrobią to samo. Szkoda, że już nikt nie chce umierać za Wisłę, zwłaszcza za halę sportową

Czuję się tak, jakby włodarze miejscy mnie oszukali i to tak życiowo i perfidnie
Ps. Majchrowski z radnymi z PiS zrobili, to co mówiłem, tylko na raty. Kto daje i odbiera, ten się po piekle poniewiera i tego życzę wszystkim tym, którzy z Wisły zrobili sobie pośmiewisko miejskie, tak z halą, jak i ze stadionem. A prawdziwych kibiców Wisły, chyba już nie ma

.
