Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11913
Stary 08.07.2010, 01:41
Z kasą na halę zrobili, jak uprzedzali, to i ze stadionowymi pięniedzmi zrobią to samo. Szkoda, że już nikt nie chce umierać za Wisłę, zwłaszcza za halę sportową Czuję się tak, jakby włodarze miejscy mnie oszukali i to tak życiowo i perfidnie

Ps. Majchrowski z radnymi z PiS zrobili, to co mówiłem, tylko na raty. Kto daje i odbiera, ten się po piekle poniewiera i tego życzę wszystkim tym, którzy z Wisły zrobili sobie pośmiewisko miejskie, tak z halą, jak i ze stadionem. A prawdziwych kibiców Wisły, chyba już nie ma .
Ostatnio edytowane przez kot : 08.07.2010 o godz. 01:46.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując