Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11912
Stary 07.07.2010, 23:20
Od razu powiało optymizmem.
To żeby podtrzymać atmosferę (bo tu ciągle może i słuszne narzekania!) chciałbym z takich plusów naszego stadionu podkreślić, wręcz ogromną ilość miejsca wewnątrz trybun. Jeśli będzie to dobrze zagospodarowane to naprawdę większość mankamentów pójdzie w kąt.
Odpowiedz cytując