Od razu powiało optymizmem.

To żeby podtrzymać atmosferę (bo tu ciągle może i słuszne narzekania!) chciałbym z takich plusów naszego stadionu podkreślić, wręcz ogromną ilość miejsca wewnątrz trybun. Jeśli będzie to dobrze zagospodarowane to naprawdę większość mankamentów pójdzie w kąt.