Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2844
Stary 07.07.2010, 22:54
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Znow sie zaczyna.. wyrazl chlopak swoje zdanie, Ty swoje.. koniec.. czemu ma byc tak jak np. Ty chcesz? i kto tu pisze o dzieleniu, to nie dzielenie tylko wlasne zdanie

Skorzy wtopy to Levadia i Puchar Polski .. pojedyncze wyniki nic tu do rzeczy nie maja skoro w koncowym rozrachunku jestesmy w dupie, lepiej bylo miec to MP jak za czasow Skorzy i przegrac ta Arka czy Legia.. ale czas pokaze na co Henka stac, choc nie wiadomo co bedzie po Szawle
Co innego wyrażanie swojego zdania, a co innego w każdym artykule nazywanie naszego trenera "specem od porażek".
Odpowiedz cytując