Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6952
Stary 07.07.2010, 22:46
Temat brzmi "transferowe s-f", więc tomasz_19 od biedy kwalifikuje się na bana za doniesienia transferowe, które z pozoru wyglądają na realistyczne

BTW: obaj mają podobną oponkę do Pinto, a chłopak przecież dostał szansę z Tatranem Preszow...
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując