Wyświetl pojedynczy post
Manieczkin335
Junior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6951
Stary 07.07.2010, 22:34
Dowiedziałem się że jutro się można wszystkiego spodziewać tzn. nowych graczy ale nie wiem na ile to jest możliwe ! Może się wszystko wydarzyć ! I nie najeżdżajcie na mnie jak się nie sprawdzi !! BO TEŻ TYLKO JAK NAJLEPIEJ!! Tylko trochę się dowiedziałem przez pewna stronę!! AVE WISŁA!!

Kto jeszcze ma ochotę na bana
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 08.07.2010 o godz. 07:09.
Odpowiedz cytując