Dowiedziałem się że jutro się można wszystkiego spodziewać tzn. nowych graczy ale nie wiem na ile to jest możliwe ! Może się wszystko wydarzyć ! I nie najeżdżajcie na mnie jak się nie sprawdzi !! BO TEŻ TYLKO JAK NAJLEPIEJ!! Tylko trochę się dowiedziałem przez pewna stronę!! AVE WISŁA!!
Kto jeszcze ma ochotę na bana 