Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2038
Stary 07.07.2010, 21:53
Auf NIEDERsehen Piękny mecz i jak zwykle najlepszy Szpaku mówiący o tym, że mecz rozczarowuje bo nie ma goli hehehe . Gole były jak graliśymy My z Hiszpanami
Odpowiedz cytując