|
Dziś Hiszpanie byli zdecydowanie lepszym zespołem. Niemcy tak naprawdę nie stworzyli sobie klarownej, 100% okazji. Piłkarze z półwyspu Iberyjskiego mieli takich akcji kilka. Umiejętnie rozprowadzali piłke, kiedy trzeba było przytrzymywali ją. To co lubię. Brawo Hiszpania, oby to był wielki krok w kierunku złota.
|