Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2034
Stary 07.07.2010, 21:32
Dziś Hiszpanie byli zdecydowanie lepszym zespołem. Niemcy tak naprawdę nie stworzyli sobie klarownej, 100% okazji. Piłkarze z półwyspu Iberyjskiego mieli takich akcji kilka. Umiejętnie rozprowadzali piłke, kiedy trzeba było przytrzymywali ją. To co lubię. Brawo Hiszpania, oby to był wielki krok w kierunku złota.
Odpowiedz cytując