Hiszpanie wygrali na farcie? Oni w pierwszej polowie napoczeli Niemcow, w drugiej zjedli ich w calosci - bez popitki.
Ludzie, Wy sie zabierzcie za ogladanie bierek pod woda. Ilosc strzalow?Posiadanie pilki?Ilosc podan?Gra na polowie przeciwnika? Za malo?

Zobaczcie jak umiejetnie grala Hiszpania po strzeleniu gola. Musieli sie cofnac bo wiecej Niemcow zaatakowalo. Gdyby nie frajerstwo Pedro to byloby po ptokach juz wczesniej. Akcja pod koniec z podaniami w polu karnym Niemcow - majstersztyk.
Druzyna lepsza dzisiaj wygrala i tutaj nie ma sie o co spierac.
Owszem poprzednie mecze Niemcy zagrali lepiej niz Hiszpania, ale z przebiegu dzisiejszego meczu nie zasluzyli na final. Hiszpania DZISIAJ byla o klase lepsza.
Z wczorajszego meczu mozna porownac jak bronia sie druzyny ktore wygrywaja. Holandia nie istniala i gnieciona byla straszliwie, Hiszpania zagrala bardziej wywazony football obronny.
Jesli Oranje zagra z Hiszpania jak w polfinale to slabo to widze.